☯☼☯ SEO and Non-SEO (Science-Education-Omnilogy) Forum ☯☼☯



☆ ☆ ☆ № ➊ Omnilogic Forum + More ☆ ☆ ☆

Your ad here just for $2 per day!

- - -

Your ads here ($2/day)!

Author Topic: Самолетни билети  (Read 1037 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

MSL

  • Философ | Philosopher | 哲学家
  • SEO Mod
  • SEO hero member
  • *****
  • Posts: 17690
  • SEO-karma: +814/-0
  • Gender: Male
  • Peace, sport, love.
    • View Profile
    • Free word counter
Самолетни билети
« on: January 15, 2014, 02:11:23 AM »

Самолетни билети

  Някои хора обичат самолетите, други - не ги обичат. На трети са им безразлични. Това е нормално. С много неща е така, не само със самолетите. А аз искам да кажа, че независимо от хората и тяхното отношение, все може да им се наложи да пътуват със самолет. Малко са тези, които имат лични или служебни самолети. Така че, на повечето, на които им се пътува със самолет, им се налага да имат билети. Билетите за самолет се наричат самолетни билети.
 За първи път летях със самолет, когато бях малък. Тогава за пръв път и видях въпросните самолетни билети, но не помня колко струваха. Полетът беше вътрешен, в България. След това пътувах със самолет до Африка. По-късно - до Русия, и там, до Татарстан. По-после, пак със самолет, до Азия (КНР). Последно ползвах китайски вътрешни полети, защото се налагаше. Хубаво е, че има фирми, които предлагат намаления за самолетни билети. По този начин се спестяват доста или поне, да речем, прилични пари, с които може да се купят много полезни неща. Преди години една позната не знаеше, че може да използва такива намаления за самолетни билети, аз я осведомих, но тя се оказа от неблагодарните хора в живота ми и отдавна нямам комуникация с нея. Другият й проблем беше, че доста критикарски и едностранно го раздаваше по важни за мен въпроси, което още повече я правеше неприятна в очите ми, така че изчезването й, по нейно желание, от живота ми след като я осведомих за намаленията на самолетните билети, които може да използва тя и семейството й, фактически ми беше от полза; не ми е липсвала никога, а и от позицията на времето, я преценявам като тесногръда и повърхностна по много въпроси, не само като лоша в морално отношение. Честно казано - един човек, от който съм останал доста разочарован. Разбира се, тя не е единственият човек, от който съм останал разочарован (споменавам я тук само, защото има връзка със самолетните билети и по-точно с намаленията за самолетни билети). Аз съм се разочаровал и от няколко други човека - вкл. и от един от любимите ми актьори - Джеки Чан, в една или друга степен. Обаче за въпросната просто тук му беше мястото да се спомене, като сме взели да си говорим за самолетни билети.
 А аз много обичам да пътувам и с кораб. Обаче за това си има отделна тема тук - круизи и с това просто завършвам по въпроса "самолетни билети".
A fan of science, philosophy and so on. :)

 

Your ad here just for $1 per day!

- - -

Your ads here ($1/day)!

About the privacy policy
How Google uses data when you use our partners’ sites or apps
Post there to report content which violates or infringes your copyright.