☯☼☯ SEO and Non-SEO (Science-Education-Omnilogy) Forum ☯☼☯



☆ ☆ ☆ № ➊ Omnilogic Forum + More ☆ ☆ ☆

Your ad here just for $2 per day!

- - -

Your ads here ($2/day)!

Author Topic: БЕЗПЛАТНИ обяви  (Read 8138 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

MSL

  • Философ | Philosopher | 哲学家
  • SEO Mod
  • SEO hero member
  • *****
  • Posts: 17689
  • SEO-karma: +813/-0
  • Gender: Male
  • Peace, sport, love.
    • View Profile
    • Free word counter
Обяви за ЮМЗ
« Reply #15 on: November 13, 2013, 10:29:24 PM »

Обяви за ЮМЗ

  Ако искате да публикувате безплатни реклами за ЮМЗ, ето тук може да го сторите. Аз до днес не знаех какво е ЮМЗ. Сега гледам, че е някакъв трактор. :) Тракторите са важно нещо за развитието на икономиката. Отдавна не съм виждал трактор на живо. Едно време беше по-друго и тракторите бяха по-осезаеми в моето ежедневие.
A fan of science, philosophy and so on. :)

MSL

  • Философ | Philosopher | 哲学家
  • SEO Mod
  • SEO hero member
  • *****
  • Posts: 17689
  • SEO-karma: +813/-0
  • Gender: Male
  • Peace, sport, love.
    • View Profile
    • Free word counter
БЕЗПЛАТНИ обяви за коне
« Reply #16 on: December 29, 2013, 10:59:37 PM »

Обяви за коне

  Конете са красиви животни, според мен. Те са и полезни. Има различни видове коне - някои се отглеждат за спорт, други - за транспорт и така нататък. Тук е мястото, където може да се пускат и вашите обяви за коне. :)
A fan of science, philosophy and so on. :)

MSL

  • Философ | Philosopher | 哲学家
  • SEO Mod
  • SEO hero member
  • *****
  • Posts: 17689
  • SEO-karma: +813/-0
  • Gender: Male
  • Peace, sport, love.
    • View Profile
    • Free word counter
Обяви за врати
« Reply #17 on: January 30, 2014, 02:30:01 PM »
 

Обяви за врати

  Стигнахме и до обяви за врати. Вратите са важна част от нашите жилища. В днешно време дори някои юрти имат врати (може да видите: http://www.google.bg/search?q=%D1%8E%D1%80%D1%82%D0%B8&newwindow=1&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=-vDpUrK1BOihiAfEw4GABQ&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1143&bih=677&dpr=0.9). Напоследък имах проблеми с едни врати вкъщи, но ги пооправих и сега са в добро състояние.
 С една дума - тук може да се публикуват вашите обяви за врати.
A fan of science, philosophy and so on. :)

MSL

  • Философ | Philosopher | 哲学家
  • SEO Mod
  • SEO hero member
  • *****
  • Posts: 17689
  • SEO-karma: +813/-0
  • Gender: Male
  • Peace, sport, love.
    • View Profile
    • Free word counter
Обяви от типа "продавам сайт"
« Reply #18 on: February 01, 2014, 10:35:28 PM »
 

Обяви за продажба на сайтове

  Ако искате да пуснете безплатна обява от типа "продавам сайт" (респ. "продавам сайтове"), например, конкретно такива:

продавам сайт за обяви

,

продавам сайт с приходи

,

продавам сайт за колективно пазаруване

или просто

продавам си сайта

, то тук може да го направите.
 Аз също мисля да продавам два сайта, но ще видим какво ще стане. Те не са от типа сайт за обяви, сайт за колективно пазаруване и, за съжаление, не са много-много от категорията сайт с приходи, честно казано. Та това е, което имам да напиша по тази тема.
A fan of science, philosophy and so on. :)

И.

  • Фен и то голям!
  • SEO hero member
  • *****
  • Posts: 628
  • SEO-karma: +169/-1
  • Gender: Male
  • Почитател
    • View Profile
    • Хареса ми и ми помогна!
Продавам iPhone 5s
« Reply #19 on: May 05, 2014, 03:10:36 AM »

iPhone 5s

Реших да продам един iPhone 5s. :) Ако има желаещи да предложат цена и да се договорим как ще стане изпращането и плащането.
Сигурен съм.

И.

  • Фен и то голям!
  • SEO hero member
  • *****
  • Posts: 628
  • SEO-karma: +169/-1
  • Gender: Male
  • Почитател
    • View Profile
    • Хареса ми и ми помогна!
"Продавам бизнес"
« Reply #20 on: May 05, 2014, 03:22:14 AM »

Обяви за бизнес


  Обичам да мисля за бизнес. Не чак за голям бизнес, но за нещо като малък бизнес или среден бизнес - определено да. Обявите са важни при бизнеса. Затова, който желае и има, нека да пуска своите обяви за бизнес! Добре дошли са само обявите за законен бизнес. Мисля, че последното се подразбира, но все пак, реших да го отбележа ясно.
Ей. Да кажа, че от обявите за бизнес най-много обичам тези от типа на "продавам бизнес". Много ми харесва това да мога да си купя някой бизнес наготово, развит демек.
Сигурен съм.

MSL

  • Философ | Philosopher | 哲学家
  • SEO Mod
  • SEO hero member
  • *****
  • Posts: 17689
  • SEO-karma: +813/-0
  • Gender: Male
  • Peace, sport, love.
    • View Profile
    • Free word counter
Купувам-продавам бизнес
« Reply #21 on: May 05, 2014, 03:47:22 AM »

Обяви за бизнес


  Обичам да мисля за бизнес. Не чак за голям бизнес, но за нещо като малък бизнес или среден бизнес - определено да. Обявите са важни при бизнеса. Затова, който желае и има, нека да пуска своите обяви за бизнес! Добре дошли са само обявите за законен бизнес. Мисля, че последното се подразбира, но все пак, реших да го отбележа ясно.
Ей. Да кажа, че от обявите за бизнес най-много обичам тези от типа на "продавам бизнес". Много ми харесва това да мога да си купя някой бизнес наготово, развит демек.
  О, определено! Купувам-продавам бизнес са си много благи обяви; даже и да не мога да закупя даден бизнес и/или да не го разбирам, то определено ми харесва като възможност някой да започне по този начин (купувайки бизнес) не от нулата! От друга страна, ако се замисля, какви обяви не ми допадат, това са тези от типа на продавам куче/продавам кучета - имам големи резерви към кучетата, особено покрай зоонозите и, в частност, кучешката тения! А, ако говорим пък за обяви, към които имам двойнствено отношение, за пример, мога да посоча тези от рода на апартамент срещу гледане. Толкова по въпроса за личните впечатления, вкусове и предпочитания.
A fan of science, philosophy and so on. :)

Dimitroff

  • Разбирач & играч
  • SEO hero member
  • *****
  • Posts: 694
  • SEO-karma: +300/-3
  • Gender: Male
  • Разбирач, играч и предприемач.
    • View Profile
    • Много ме кефи тоя predpriemach!!!
Перфектни SEO услуги
« Reply #22 on: October 12, 2018, 01:47:56 AM »
За да не дублирам съдържание, само кратка обява тук за Перфектни SEO услуги.
Разбирач, играч, предприемач. Какво повече от това? ;)

MSL

  • Философ | Philosopher | 哲学家
  • SEO Mod
  • SEO hero member
  • *****
  • Posts: 17689
  • SEO-karma: +813/-0
  • Gender: Male
  • Peace, sport, love.
    • View Profile
    • Free word counter
Re: БЕЗПЛАТНИ обяви
« Reply #23 on: October 12, 2018, 05:54:29 PM »
 Пускайте своите безплати обяви и безплатни реклами на български само тук, за да не се спамизират останалите ни теми. 8)
A fan of science, philosophy and so on. :)

boyanova6

  • SEO sr. member
  • ****
  • Posts: 369
  • SEO-karma: +212/-2
  • Gender: Female
    • View Profile
    • Сайт за бизнес
Re: "Продавам бизнес"
« Reply #24 on: October 14, 2018, 07:21:41 PM »

Обяви за бизнес


  Обичам да мисля за бизнес. Не чак за голям бизнес, но за нещо като малък бизнес или среден бизнес - определено да. Обявите са важни при бизнеса. Затова, който желае и има, нека да пуска своите обяви за бизнес! Добре дошли са само обявите за законен бизнес. Мисля, че последното се подразбира, но все пак, реших да го отбележа ясно.
Ей. Да кажа, че от обявите за бизнес най-много обичам тези от типа на "продавам бизнес". Много ми харесва това да мога да си купя някой бизнес наготово, развит демек.

Трудно бих се навила да си купя готов бизнес. А ако ще го купувам, някой да добави обяви за отлични адвокат и счетоводител, които да изтърбушат фирмата от проверки, преди да я купя и да се защитят в договора правата ми така, че да не се окаже, че нося отговорност за чужди далавери от минали периоди.

Не за друго, но основната причина, поради която някой продава бизнес е само една- преди това го е омазал с нещо незаконно, за което е намерил начин друг да купилият бизнеса да носи отговорност.

Другият вид са едни не особено кадърни същества, дето правят старъпи само да ги продадат и това, което продават, да речем, че обикновено е лъскаво отвън и невървящо отвътре.

Така че предложението ми е за обяви за счетоводители и адвокати към обявите за покупко-продажби на фирми.  ;)

MSL

  • Философ | Philosopher | 哲学家
  • SEO Mod
  • SEO hero member
  • *****
  • Posts: 17689
  • SEO-karma: +813/-0
  • Gender: Male
  • Peace, sport, love.
    • View Profile
    • Free word counter
Re: "Продавам бизнес"
« Reply #25 on: October 14, 2018, 10:40:55 PM »

Обяви за бизнес


  Обичам да мисля за бизнес. Не чак за голям бизнес, но за нещо като малък бизнес или среден бизнес - определено да. Обявите са важни при бизнеса. Затова, който желае и има, нека да пуска своите обяви за бизнес! Добре дошли са само обявите за законен бизнес. Мисля, че последното се подразбира, но все пак, реших да го отбележа ясно.
Ей. Да кажа, че от обявите за бизнес най-много обичам тези от типа на "продавам бизнес". Много ми харесва това да мога да си купя някой бизнес наготово, развит демек.

Трудно бих се навила да си купя готов бизнес. А ако ще го купувам, някой да добави обяви за отлични адвокат и счетоводител, които да изтърбушат фирмата от проверки, преди да я купя и да се защитят в договора правата ми така, че да не се окаже, че нося отговорност за чужди далавери от минали периоди.

Не за друго, но основната причина, поради която някой продава бизнес е само една- преди това го е омазал с нещо незаконно, за което е намерил начин друг да купилият бизнеса да носи отговорност.

Другият вид са едни не особено кадърни същества, дето правят старъпи само да ги продадат и това, което продават, да речем, че обикновено е лъскаво отвън и невървящо отвътре.

Така че предложението ми е за обяви за счетоводители и адвокати към обявите за покупко-продажби на фирми.  ;)

 Много полезен коментар, Боянова, защото наистина има и такива бизнеси - нещо като със сайтовете - като видиш, че някой продава сайт, ясно че или е непечеливш и гледа да се отърве от него, или има някакви дълбоки проблеми, или "стартъп" и пр., та гледа да го продаде по-бързо и да почне друг проект (в което няма лошо, стига да няма измами)... но, все пак има сигурно някаква малка част от хора, които продават, защото са в нужда и им трябват повече пари СЕГА. Искам да кажа, че не всички са мошеници, но е добре да се има предвид и това, което ти пишеш, за да няма опарени.
A fan of science, philosophy and so on. :)

Dimitroff

  • Разбирач & играч
  • SEO hero member
  • *****
  • Posts: 694
  • SEO-karma: +300/-3
  • Gender: Male
  • Разбирач, играч и предприемач.
    • View Profile
    • Много ме кефи тоя predpriemach!!!

Идея за сайт с много уикални натурални посещения


Идея (открита е свободна ниша с минимална конкуренция) за сайт, който може да ви носи много уникални посещения и при това повечето натурални.

За желаещите: връзка на лични съобщения (ЛС), разплащане чрез Пейпал (PayPal), цена 20 лева.
Разбирач, играч, предприемач. Какво повече от това? ;)

Dimitroff

  • Разбирач & играч
  • SEO hero member
  • *****
  • Posts: 694
  • SEO-karma: +300/-3
  • Gender: Male
  • Разбирач, играч и предприемач.
    • View Profile
    • Много ме кефи тоя predpriemach!!!
Подарено
« Reply #27 on: November 05, 2018, 12:31:07 AM »

Идея за сайт с много уикални натурални посещения


Идея (открита е свободна ниша с минимална конкуренция) за сайт, който може да ви носи много уникални посещения и при това повечето натурални.

За желаещите: връзка на лични съобщения (ЛС), разплащане чрез Пейпал (PayPal), цена 20 лева.

Подарено! Безплатно! След малко в темата за Пейпала инфото.
Разбирач, играч, предприемач. Какво повече от това? ;)

MSL

  • Философ | Philosopher | 哲学家
  • SEO Mod
  • SEO hero member
  • *****
  • Posts: 17689
  • SEO-karma: +813/-0
  • Gender: Male
  • Peace, sport, love.
    • View Profile
    • Free word counter
Re: БЕЗПЛАТНИ обяви
« Reply #28 on: November 05, 2018, 05:27:17 PM »
 Както се казва "Поне да не отива зян!" ;D
A fan of science, philosophy and so on. :)

 

Your ad here just for $1 per day!

- - -

Your ads here ($1/day)!

About the privacy policy
How Google uses data when you use our partners’ sites or apps
Post there to report content which violates or infringes your copyright.